Travesti İstanbul
Menü Kapat

Beylikdüzü Travesti Olarak Yaşanılacak Yer

beylikduzu travesti

Beylikdüzü travesti yaşam alanı olarak son yılların en popüler göz alıcı semti olarak bireylerin tercihi arasında.

Son zamanlarda oldukça gelişen ve şehrin en haraketli semti olarak bilinen bu yer bireylerin iş potansiyeli açısından elverişli ve rahat yaşam sürdükleri tek yer olarak bilinir.

Hayat mücadelelerini seks işçiliği yaparak kazanan kişiler açısından saygı görülen ve rahatlık seviyesi yerler tercih edilir.

Bu tercihler neticesinde Beylikdüzü tam anlamı ile travesti yaşam yeri olarak bilinir. Lüks ve aynı zamanda rahat bir hayat sürdürmek isteyeler cinsiyetleri ne olursa olsun bu semti tercih ederler. Sosyal yaşam alanı oldukça geniş olan bu semt alışveriş merkezleri ve kafe tarzı yerleri ile bireylerin en gözde semti olarak adlandırılır.

İstanbul ve bölgelerini hiç ziyaret etmemiş bir bireyseniz ve şehir değiştirmek için sayılı günleriniz var ise ilk tercih edeceğiniz semt Beylikdüzü olabilir.

Travesti olarak yaşam sürdüren kişi sayısı her ne kadar çok olsa dahi bura herkese yetecek kadar iş potansiyeli mevcuttur. İş yapamamak kaygısını bir kenara atabilirsiniz çünkü burada iş yapamamak diye bir kavram yok.

İstanbul’un her neresinde yaşıyor olsanız dahi fark etmez. Ulaşım konusunda oldukça muazzam metrobüs ile bütün semtlerden zahmetsizce ulaşmak mümkün.

Posted in Beylikdüzü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir