Travesti İstanbul
Menü Kapat

2024 İstanbul Travesti Eğlence Ortamı

2024 istanbul travesti ortami

2024 İstanbul travesti eğlence mekanları popülerliğini her geçen gün korumaya devam ediyor.

Birçok kişi travesti ortamında eğlenmenin merakı içerisinde olduğunu biliyoruz. Bu mekanları merak eden ve gitmeye çekinen kişi sayısı bir hayli fazla.

Her zaman aynı ortamda eğlenmekten sıkılanlar, farklı bir tarz ve sınırsız eğlenceye hasret kalanlar, son yılların modern eğlence anlayışına sahip bar ve gece kulüplerinin detaylı listesini incelemeye hazır mısınız?

2024 İstanbul travesti barlar

Güzide ve renkli mekanları sizler için inceledik. Bu mekanlarda doyasına eğlenecek, gerçek eğlencenin nasıl bir duygu olduğunun farkına varacaksınız.

2024 İstanbul Travesti Gece Hayatı

Hafta sonunu sabırsızlıkla bekleyenler, bütün bir haftanın yorgunluğunu eğlenerek atmak isteyenlerin vaz geçilmez mekanlarıdır gece kulüpleri.

Farklı cinsel kimlikteki insanlarla aynı mekanda eğlenmenin nasıl bir duygu olduğunu hissetmek isteyenler için özenle hazırlanmış en eğlenceli mekanları sizler için sunmaktayız.

İstanbul travesti gece mekanları

Bahsedeceğimiz bu mekanlara arkadaş veya yalnız başınıza gidebilir, herhangi bir şart gerektirmeden eğlenebilirsiniz.

Taksim Sahra Club

Taksim, Sadri Alışık sokakta uzun yıllardır travesti, gay ve biseksüel cinsel kimlikteki kişilere hizmet veren bu güzide iş yeri hafta sonu renkli gösterilere ev sahipliği yapmaktadır.

Bölgenin en eski mekanı ünvanına sahip bu club Cumartesi geceleri yogun talep toplamakta. Yerli ve yabancı travesti bireylerin kusursuz dans showları ile sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet vermekte.

Taksim sahra travesti bar

Hafta içi belirli günlerde misafirlerini kabul eden bu mekan hafta sonu Cumartesi akşamı saat 21:00 civarında misafirlerini karşılamakta.

Bu clubün sessiz ve kuytu bir yerde olduğu sizi endişelendirmesin. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren mekanın atmosferi sizi büyülü dünyanın içine hapsedebilir.

Tarlabaşı Cheeky Club

Tarlabaşı bulvarı no: 32 de hizmet sunan bu mekan yeni konsepti ile 14 Haziran itibari ile misafirlerini ağırlamaya başlamıştır.

Travesti bar sektörünün bir başka eski mekanı olan Cheeky son zamanların en popüler travesti eğlence mekanı.

Tarlabasi cheeky travesti club

İstanbul travesti sektörüne yıllardır hizmet eden bu mekan, sadece hafta sonları 23:00 civarında kapılarını misafirlerine açmakta.

Şişli Tekyön Gay Club

Şişli ve Taksim arasında bulunan gay ve travesti olma aşamasındaki bireylere hizmet veren en gözde mekan.

Şişli tekyon travesti club

Genellikle genç yaştaki müşterilerine eğlenceli bir ortam vaat eden Tekyön hafta içi ve hafta sonu saat 22:00 civarında müşterileri ağırlamakta.

Şişli Stay Club

Sektörde yeni olmalarına rağmen kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet sunan Stay Club Taksim ve Şişli arasında Sıraselviler caddesinde hizmet vermekte.

Şişli stay club gay bar

Haftanın her günü saat 22:00 civarında misafirlerine kapılarını açan mekan eşsiz menü ve alkollü kokteylleri ile eğlencenin sınırlarını zorlamakta.

X Large Club

Şehrin her kısmına hitap eden ve haftanın sadece bir günü Cuma günleri açık olan bu eğlence melanın ismini hemen, hemen hepimiz duymuşuzdur.

Ortamı ve mimari yapısı ile bütün cinaiyet kimlikteki kişileri bir araya toplayan X Large cinsiyetiniz ne olursa, olsun kaliteden ödün vermeyen tek mekan.

Sarıyer x large

Farklı atmosfer ve cinsiyetlere hitap eden bu mekan haftanın sadece Cuma günü saat 22:00 da misafirlerine giriş imkanı sunmakta.

Travesti, Gay, Kadın veya Erkek olun hiç farketmeksizin gönül rahatlığı ile eğlenebileceğiniz tek adres.

2024 İstanbul travesti eğlence ortamına katkıda en çok bulunan mekanları sizler için listeledik.

2024 İstanbul travesti

Cinsel kimliğiniz her ne olursa olsun doyasına eğleneceğiniz ve yeni arkadaşlar edileceğiniz en güvenilir işletmeler bunlardan ibaret.

İstanbul büyük bir şehir ve her bölgesinde farklı kültürlere ev sahipliği yapan mekan sayısı oldukça fazla. Bizler kendinizi güvende hissedeceğiniz mekan önerilerini sizler için sunduk.

Farklı eğlence anlayışına sahip olan kişiler için temiz ve güvenilir işletme sayısı oldukça az. Bizler her ne kadar bu mekanların güvenilir olduğunu belirtsekte, sizler kendi güvenlik tedbirlerinizi almayı ihmal etmeyin.

Posted in Fındıkzade, Nişantaşı, Şişli, Taksim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir